Rezydencja
Lesny Dwor

POLSKA - BESKID SADECKI
33-350 Piwniczna Zdrój
Kosarzyska 102
tel.: 48 18 446 53 26  (28)
tel.: 48 18 446 53 24


rezydencja@lesnydwor.com
www.lesnydwor.com

     

Краса лісів, тисячометрових верхівок, ніжний мікроклімат, джерела мінеральних вод....
Використовуючи сприятливість природи, ми створили виняткове місце, де тіло і душа можуть відпочити від сірих робочих буднів.

У наший Резиденції Ви відкриєте для себе атмосферу інтимності та розкоші. А наш професійний колектив, піде назустріч всім Вашим потребам і побажанням .

Мальовнича долина Беськида Сондецкого, де знаходиться Резиденція "Лісовий Двір", це місцевість, яка ідеально підходить для велосипедних екскурсій, піших і кінних прогулянок не залежно від пори року. Все це доповнюється неперевершеними пейзажами Попражського Ландшафтного Парку.
Резиденція "Лісовий Двір" - чудлве місце відпочинку для всієї сім'ї, оазис відпусток в горах.
Також резиденція "Лісовий Двір" це ідеальне місце для організації занять, конференції, інтеграційних зустрічей, святкових, новорічних і камеральних заходів.

Запрошуємо Вас в Лісовий Двір. Наша мрія - щоб тактовна, професійна турбота під час Вашого перебування були на найвищому рівні і відпочинок проведений у нас, став би мотивацією для чергового приїзду.


 

Наші апартаменти оснащені вільно і елегантно. У інтер'єрі домінують деревина і природні кольори, які гармонують з навколишньою природою і гарантують Вам розрядку і відпочинок.

Кожен апартамент складається з салону, в якому є все необхідне для хорошого відпочинку (у двокімнатному апартаменті - 2-4 ч. також два місця для сну): одна або дві спальні, повністю оснащена кухня або доступу до кухонного застосування, ванні кімнати з душем, тераса або балкон.

Апартаменти оснащені: телевізором, міні-баром з холодильником і телефоном.

Маємо у розпорядженні для наших Гостей:
- 8 двокімнатних апартамента (2-4 ч.)
- 2 трикімнатних апартамента (4 ч.)
- 6 двомісних номери з ваннами


 

Ресторан "Лісовий Двір"

Витончений ресторан здатний розмістити 150 осіб. Ввдділена частина "за Вітражем" - чудове місце для камерних прийомів на 20 осіб.

Також тут знаходяться упорядкований дрінк-бар і затишне кафе. Достатньо широкі тераси дають можливість для проведення прийомів на свіжому повітрі.

Висока якість приготованих страв, приємне обслуговування, відповідним чином підібрана кольорова гама і дизайн інтер'єру гарантують Вам чудове самопочуття та приємну атмосферу.

Спеціально для Вас, ми із задоволенням організовуємо урочисті та пишні бенкети, гуляння в регіональному стилі за участі капели Чорних Горців, а також різного роду зустрічі.

Є можливість обслуговування організованих Вами кейтерінгових заходів.

Резиденція "Лісовий Двір" має в своєму розпорядженні сучасну конференційну базу, яка оснащена необхідною для організації конференції і навчаннь аудіо- і відео апаратурою.

Ми маємо в своєму розпорядженні два конференц-зали. Вітражний зал - це одне з найпрезентабельніших місць в об'єкті - дерев'яні балочні перекриття, вишукане освітлення, оглядовий майданчик з краєвидами на долину Косажіськ, своєрідний вітраж, тепла кольорова гамма - це все чудово підходить для проведення спеціальних зустрічей. При театральній розстановці в залі може розміститися до 80 осіб. У великому Бальному Залі може розміститися 180 осіб, при театральній системі. Задопомогою заокругленої, дерев'яної стелі і таємничих декорацій тут створюється ідеальна атмосфера для проведення різного виду навчаннь і інтеграційних заходів.


Оснащення для конференцій :
- мультимедійний проектор
- екран
- діапроектор листа
- flipchart
- мікрофон
- безкоштовний, бездротовий доступ до мережі Wi Fi
Міні тренажерний зал, гідромасажні кабіни
Аквалюкс - ванна для водних і сонячних процедур, яка поєднує в собі властивості легко опалювального солярію і ванни з перловим масажем, що гарантує Вам розрядку, поліпшення шкірного кровообігу і відмінне самопочуття.
2 пісні сауни - фінська сауна, яка також називають сухою, це сауна в якій температура доходить до 85-100 Ц, а вологість мінімальна 

Прокат велосипедів

Квадроцикли "REX QUAD" Наші засоби пересування повністю технічно справні і зареєстровані в дорожніх службах.
Гриль

Для дітей передбачені прогулянки на поні Shetland Pony і дитячий майданчик.


 

Мальовниче курортне місто знаходиться в Малопольському воєводстві, в Ново-сондецкім повяте, біля польсько-словацького кордону, в районі Беськида Сондецкого, на висоті 400 м н.р.м., у долині Попраду, яка розділяє гірську гряду Радзєєва (1263м н.р.м.) на заході і явожіну Криніцку (1114), а на сході.

Гміна Північна знаходиться біля чудового маршруту уздовж Долини Попраду

Достоїнствами гміни, розташованої майже в центрі Попрадського Національного Парку, є гірські ліси, численні джерела мінеральних вод, мальовничі пейзажі і чудовий клімат. Поклади природних вод, що зустрічаються в курортній місцевості Північна Здруй, збагаченіі воднем, магнієм, кальцієм і залізом та нейтралізують шлунковий сік і особливо ефективні при лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту.


 

REZYDENCJA

Цінник готельних послуг зі сніданком дійсний від 22.12.2007 року до 31.3.2008 року / мінімум 4 доби /.

НІЧЛІГ

ЦІНА за добу

Трикімнатний апартамент для 4 осіб

95€

Двокімнатний апартамент для 4 осіб

87€

Двокімнатний апартамент для 2 осіб

71€

Двомісцевий номер

45€

Цінник готельних послуг зі сніданком дійсний від 22.12.2007 року до 31.3.2008 року

НІЧЛІГ

ЦІНА за добу

Трикімнатний апартамент для 4 осіб

100€

Двокімнатний апартамент для 4 осіб

92€

Двокімнатний апартамент для 2 осіб

74€

Двомісцевий номер

47€

У вартість проживання у апартаменті/номері за добу входить також користування тренажерним залом та охоронюваною автостоянкою.

 • Сауна 4 €/ос. - 30 хв.
 • Aqualux / ванна з гідромасажем та солярієм / 6,5 €/ос. - 20хв.
 • Домашні тварини – 3€ /доба
 • Максимальна кількість осіб в апартаменті не може бути більшою від вказаної

  Кліматична оплата:
    • 1,20/дорослі /доба,
    • 0,60/діти до 15 років /доба

ХАРЧУВАННЯ

Вид харчування

Дорослі

Діти до 10 років

Сніданок

5€

3

Обід

6,5

5

Вечеря

5

3€

Обід/вечеря

8€

6,5€

ВІД ШЕСТИ НІЧЛІГІВ ЗНИЖКИ !!!

Новорічний Бал - 92€/особа

При резервації 4 комплектів / 8 осіб / - 79€/особа

Ласкаво Просимо!

 
 
 
 

© Lesny Dwor 2005 realizacja Verakom